Почему мы лидеры?

doświadczenie

надеяться на
опыт

[*cke*]Specjalizujemy się w dystrybucji kluczy i narzędzi dynamometrycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki temu możemy oferować nasz asortyment w dobrych cenach. Współpracujemy z wieloma partnerami biznesowymi na terenie całego kraju. W razie potrzeby pomożemy w wyborze najlepszych narzędzi dla Państwa.
jakość

Ставка на
качество

[*cke*]Wszystkie oferowane u nas narzędzia charakteryzują się perfekcyjną jakością wykonania. Posiadamy szeroki wybór produktów za zakresu dynamometryki. Począwszy od narzędzi w wersji "Mikro" a skończywszy na kluczach hydraulicznych z pompami zasilającymi w wersjach kasetowych lub nasadowych od 3/4" do 3 1/2".
niezawodność

ценить
надежность

[*cke*]Solidne wykonanie oferowanych kluczy dynamometrycznych sprawia, że są niezawodne i cenione przez naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy polecani, o czym świadczą opinie oraz referencje dotyczące firmy Poltorque oraz oferowanych narzędzi. Nasze klucze są zaprojektowane tak, aby ich używanie było łatwe i przyjemne.
precyzja

следовать
точность

[*cke*]Nasze narzędzia z zakresu dynamometryki są niezwykle precyzyjne. Posiadamy w sprzedaży narzędzia pracujące w niskich zakresach momentu obrotowego umożliwiające pomiary już od 5cNm. Największe oferowane przez nas klucze hydrauliczne posiadają maksymalny zakres pracy do 80000 Nm zachowując przy tym 3% precyzję oraz 100% powtarzalność.
man
заинтересованный
ofertą?
Организовать встречу
наш консультант
(+48) 514 864 688
robert.wiewiorski@poltorque.com

Новое в PolTorque

news
SmartBox
31 marca
‘15
Головной Офис
logo

Rupniów 430
34-652 Rupniów

ul. Jana Pawła II 44
34-600 Limanowa
(biuro i serwis)

Newsletter
Введите адрес электронной почты:
Наше предложение
offerofferofferofferofferofferoffer
Copyrights © POLTORQUE - Electronic Torque Wrenches | Все права защищены.
TS